...

Instagram
proxy

Çoklu hesap yönetimi, script/ yazılım, program ve diğer kişisel veya ticari hesaplarınızda sizde engellere takılmak istemiyorsanız proxy satın alabilirsiniz.

Giriş yap

Hangi proxy türünü satın almalıyım ?

...

Dünyada IPv6 sayı olarak IPv4'den fazla olduğundan dolayı fiyat olarak daha ucuzdur. Eğer kişisel hesabınız 4-5 yıllık, daha önce spam cezası almamış ve kaliteli ise hangi tür proxy kullandıgınızın bir önemi yoktur.

Proxy türünü hesabınızın kalitesine, eski tarihli olup olmadıgına baglı olarak seçmelisiniz. Binlerce hesap yönetiyor ve bu hesaplarınız kaliteli ise sizin için en uygun seçim IPv6 olacaktır.

...

Kişisel hesap yönetimi yapıyorsanız, Instagram limitlerince kullanıyor iseniz gerçek evimizdeki internet ipisi türü olan IPv4'ü tercih edebilirsiniz.

Eğer Instagram tamamen beni Mobil telefondan giriyormuş gibi görsün istiyorsanız, Mobil proxy tercih etmelisiniz. Bu proxy türü gerçek 4G SIM interneti kullandığından gerçekte telefondan nasıl Instagram'a giriş yapıyorsanız o şekilde girmiş gibi gözükürsünüz. Mobil proxy Instagram tarafından her zaman daha olumlu karşılanır.