4G Mobil Proxy Nedir ?

Mobil Proxy, son yıllarda popüler hale gelmiş bir proxy türüdür. Sosyal medya bot işlemlerinde Instagram, Twitter, Pinterest gibi siteler hesap aşma işlemlerinde Mobil IP'e dikkat etmektedir. Bundan dolayı Mobil proxy kullanmak hesap açma ve sürekli bot işlemlerinde faydalı olmaktadır.

Mobil proxy ile bağlanılan site tamamen gerçek telefondan bağlanıyormuş gibi görür ve hiçbir şekilde proxy olduğu anlaşılmaz.

Rotating Nedir ?

Mobil proxy hizmetini genelde sosyal medya'da Bot/ panel işlemlerinde değişken ip gerektiğinden dolayı Rotating olarak hizmet vermekteyiz

Satın almış olduğunuz proxy adetini sisteminize girdiğinizde otomatik olarak arkaplanda belirlediğiniz süre içerisinde IP'ler değişecek ve sürekli yeni IP kullanmış olacaksınız.

Örneğin aylık 1 Private 4G Mobil Proxy satın aldığınızda otomatik 5 dakikada bir yenilenerek günlük 288 Proxy kullanabileceksiniz. Aylık ise toplamda 8640 Proxy kullanmış olacaksınız.

Türkiye'nin ilk ve tek 4G mobil proxy altyapısı

Türkiye'nin en eski IPv4 ve IPv6'da kendi altyapısını kullanan proxy sağlayıcısı olarak Mobil proxy hizmetinde de kendi altyapımızı kullanarak siz müşterilerimize Türkiye'nin en kaliteli proxy hizmetini sunmaktayız.

Hızlı, Limitsiz, Kotasız

Türkiye'de tek hizmetimizin yanı sıra yine bir ilk olarak sınırsız/ kotasız Mobil proxy hizmeti sağlıyoruz. Diğer mobil proxy sağlayıcıları GB/ trafik limitini aştığınızda ek ücret alırken, biz satın almış olduğunuz süre boyunca herhangi bir kota ücreti almıyoruz, tamamen limitsiz/ kotasız hizmet veriyoruz. Sadece satın almış olduğunuz paketin ücretini öder, keyfinize bakarsınız.