Kullanım Koşulları

Güncelleme 01.02.2020


1. Hızlı Proxy'ye Hoş Geldiniz

Hızlı Proxy'ye hoşgeldiniz. Hızlı Proxy, "Web Portalları" olarak hizmet vermekte olup, hizliproxy(nokta)com harici bir alan adında barınmamaktadır. Hızlı Proxy'nin' sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanan müşteriler Kullanım Koşulları kabul etmiş sayılır.

Kullanım koşullarının ihlali durumunda Hızlı Proxy tek taraflı olarak hizmeti sonlandırma hakkını saklı tutar.

2. Kesinlikle yasak olan şeyler

Hızlı Proxy ürünleri kullanıcı sorumluluğunda kullanılmaktadır. Ürünlerin kullanımı ve kullanım sonucundaki sorumluluk müşteriye aittir.

Ürünlerimiz ile yapılması yasak olanlar:

Kredi kartı hırsızlığı, dolandırıcılık.

Kimlik hırsızlığı, sahte bloglar, phishing.

SPAM yapmak. IP adresinin kötüye kullanım önleme hizmetleri tarafından kara listeye alınmasına yol açabilecek herhangi bir aktivite (BlockList.de, SpamHaus, StopForumSpam, SpamCop vb.)

Toplu E-posta/ SMS gönderimi.

Kötü amaçlı yazılım dağıtımı (virüs, truva atı ve yazılımın çalışmasını etkileyebilecek herhangi bir şey)

Sunucu tarama, website güvenlik açıklarından sızma, saldırı (sql-inj, brute-force vb...)

Kullanılan sunucunun bulunduğu ülkenin yerel yasalarının ihlali.

Hızlı Proxy hizmetleri/ ürünleri ile yaptıgınız işlemlerden siz sorumlusunuzdur. Hızlı Proxy ürünleri ile verilen zarar/ hasardan sorumlu degildir, Hızlı Proxy ürünleri müşteriler tarafından kullanılmakta olup, kullanan kişinin sorumluluğu altındadır.

3. Hesap/ Üyelik

Hızlı Proxy'ye, üye olmadan göz atabilirsiniz. Ancak fiyatlara, hizmetlere ve detaylara göz atmak için üye olmanız gerekmektedir. Hesap güvenliginizi azaltacağından kendinize ait olmayan bir mail kullanmayın çünki mailinizi onaylamanız için bir baglantı göndermekteyiz.

Hesabınızdaki tüm aktiviteler ve şifrenizden siz sorumlu olup, bu konudaki güvenlik size aittir. Eğer hesabınızın başkası tarafından kullanıldıgını düşünüyorsanız iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

3.1 Üyelik Devretme

Hızlı Proxy'e kayıt olunan bilgiler başka birine devredilemez. Fakat hesabınızdaki bakiyenizi farklı bir üyeye bizimile iletişime geçerek devredebilirsiniz.

4. Ödemeler

Hızlı Proxy ürünleri online olarak satın alınabilmekte olup, her ödeme yönteminin kurallarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

4.1 Kredi Kartı ile ödemeler

Hızlı Proxy, Kredi kartı ödemeleri online olarak tahsil edilmekte olup, 3D Secure haricinde ödeme kabul etmemektedir.

Üyelik isminiz ile ödeme yapılan kart ismi uyuşmaması halinde, Hızlı Proxy veya ödeme altyapısı sağlayıcısı teyit için size ulaşabilir.

4. Geri Ödeme/ İade

Hızlı Proxy, websitesine yüklenen bakiyelerin geri iadesi olmamaktadır. Müşteri memnuniyeti açısından ürün uyumsuzluğu, yanlış siparişden dolayı 1 gün içerisinde değişim saglanabilir veya daha sonra satın alınabilmek üzere hesabınıza bakiye olarak iade geçilebilir.

5. Diğer Web siteleri

Hızlı Proxy diğer websiteleri ile bağlantı içerebilir. Blog sayfaları, kullanıcı yorumları, forum websiteleride bağlantılarımız içerebilir Bu siteleri her zaman kontrol etmiyoruz ve bu alanlardan resmi bir desteğimiz bulunmamaktadır.

Sorularınız mı var?

Her zaman kayıt olup canlı destekten yazabileceğiniz gibi email ilede ulaşabilirsiniz.

Email

contact@hizliproxy.com